Stronyhttps://allegro.pl/uzytkownik/Bella_Luna2

Follow me :)

poniedziałek, 18 sierpnia 2014

Ponoć w nocy wszystkie koty są czarne ...Pudełko z czarnym kocurem - Decoupage


Witajcie :)
   Kiedyś dość dawno temu przeglądając internet natrafiłam na czarne pudełko , którego główną i jedyną ozdobą był pyszczek czarnego kota.Kot był tak fajnie wkomponowany w pudełko , iż wyglądał jakby wyłaniał się z ciemności.Jak sobie przypomnę gdzie widziałam to pudełko udostępnię Wam link.Ten kocurek tak zapadł mi w pamięć , że postanowiłam ozdobić pudełko w podobny sposób.Żeby nie było , że kopiuję co mi się nie zdarza - moje wieczko również ozdobiłam czarnym kotem z tym , że jest to fraktal.Tak sobie pomyślałam : taka kociara ze mnie  i dopiero teraz , ale jak to mówią lepiej późno niż wcale :) Środek dla ożywienia pomalowałam jasnym akrylem a na wieczku od wewnętrznej strony dodałam odpowiednią sentencję i kilka czarnych kotów.Dno dla kontrastu wykleiłam czarnym filcem.
Całość wylakierowałam lakierem bezbarwnym z połyskiem.
Tak na marginesie w kolejce czekają jeszcze dwa pudełka w kocich klimatach.Tak mi się spodobało , że ozdobiłam jeszcze dwa .Pochwalę się niebawem.Ciekawe które spodoba się Wam najbardziej ? A na razie zapraszam do odwiedzenia galerii gdzie czeka na Was moje czarne kocisko.Niech będzie , że ku pamięci naszego persa Czesia , który mieszka od jakiegoś czasu w nowym domku.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia :)
Basia.2 komentarze:

Renata pisze...

Rewelacyjne pudełko i niesamowity jest ten transfer w środku. Piękna praca!

Barbara Zernek pisze...

Dziękuję bardzo :) Przypuszczałam , że Ci się spodoba - właścicielko czarnego kocurka ;) Pozdrawiam.

.

Wszystkie zdjęcia prac są mojego autorstwa.Możesz je udostpniać bez mojej zgody. Pamiętaj jednak, żeby podać ich źróło :) Chcesz wzorować się na moim projekcie - zostaw przy swojej pracy link do tego bloga.Pozdrawiam :)

.

.
.