Stronyhttps://allegro.pl/uzytkownik/Bella_Luna2

Follow me :)

sobota, 23 sierpnia 2014

Buongiorno, signora maschera ...Witaj Pani masko ... - etui na okulary weneckie maski - Decoupage.

Witajcie :) 
A może raczej tym razem : Buongiorno... ;)
Poza moim ulubionym Paryżem to do Wenecji (jeśli mowa o europejskich miastach ) mam  wielki sentyment.Będąc jakiś czas temu w tym pięknym mieście , stojąc na moście nad Canale Grande wrzuciłam do wody monetę z nadzieją na powrót do tego pięknego i urzekającego miasta.
Chciałabym : 
wybrać się na spacer wąskimi uliczkami gdzie czasem ściany są tak blisko , że można dotknąć sąsiednich wyciągając ręce , usiąść w którejś z urokliwych kawiarenek przy filiżance mocnej kawy patrząc na spacerujących ludzi z różnych zakątków świata.Wybrać się na wędrówkę magicznymi uliczkami poprzecinanymi siatką wielu mostów.A wieczorem przy zachodzie słońca przepłynąć gondolą wszystkie zakamarki tego jedynego w swoim rodzaju magicznego miasta wsłuchując się w plusk wody przy akompaniamencie jednej z nostalgicznych włoskich piosenek.
   Może nawet podczas weneckiego karnawału ?Stać się przez chwilę kimś innym , otulić się w czarną pelerynę bądź wykwintną suknię , twarz ukryć za piękną wenecką maską i wtopić się w wielobarwny tłum.
 Marzenie ...
   Tymczasem w takim właśnie klimacie ozdobiłam kolejne etui na okulary.Spoglądają z niego dwie tajemnicze damy odziane w  kolorowe maski.Mieniące się kolorami i złotem na tle miasta zakochanych - perły Adriatyku.
     Zapraszam do galerii.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia , Basia.
3 komentarze:

Gonseczka- Basia pisze...

piękne etui:)

Barbara Zernek pisze...

Dziękuję bardzo :)

Renata pisze...

Śliczne! Pozdrawiam.

.

Wszystkie zdjęcia prac są mojego autorstwa.Możesz je udostpniać bez mojej zgody. Pamiętaj jednak, żeby podać ich źróło :) Chcesz wzorować się na moim projekcie - zostaw przy swojej pracy link do tego bloga.Pozdrawiam :)

.

.
.